Synology File Sharing | به اشتراک گذاری فایل با سینولوژی
synology,سینولوژی,file sharing,به اشتراک گذاری فایل
DSM روشهای سریع و امنی را برای به اشتراک‌گذاری فایلهای دیجیتالی با هر کس در هر مکان را ارائه می‌کند. با DiskStation می‌توانید به مرور، سازماندهی و جابجایی فایلهای خود بین کامپیوتر خود و DiskStation بپردازید، در حالی که مجوزهای دسترسی را جهت افزایش امنیت و بهره‌وری تغییر می‌دهید. از به اشتراک‌گذاری یکپارچه فایلها میان پلتفرمهای متفاوت – کامپیوترهای ویندوز، مک، لینوکس یا دستگاههای موبایل – لذت ببرید.
   

به اشتراک‌گذاری فایل

DSM روشهای سریع و امنی را برای به اشتراک‌گذاری فایلهای دیجیتالی با هر کس در هر مکان را ارائه می‌کند. با DiskStation می‌توانید به مرور، سازماندهی و جابجایی فایلهای خود بین کامپیوتر خود و DiskStation بپردازید، در حالی که مجوزهای دسترسی را جهت افزایش امنیت و بهره‌وری تغییر می‌دهید. از به اشتراک‌گذاری یکپارچه فایلها میان پلتفرمهای متفاوت – کامپیوترهای ویندوز، مک، لینوکس یا دستگاههای موبایل – لذت ببرید.

File Station

مرکز فایل نهایی شما

File Station مرورگری کارآمد برای سازماندهی و به اشتراک‌گذاری فایلهای ذخیره‌شده بر روی DiskStation است. فایلها را با درگ اند دراپ (کشیدن و انداختن) آنها از کامپیوتر یا مک در مرورگر خود آپلود کنید و با ابزارهای سریع به‌اشتراک‌گذاری با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید. فایلها را با استفاده از یک موبایل یا تبلت با فایل DS مرور و سازماندهی کنید – برای اندروید، iOS و ویندوز فون به صورت رایگان در دسترس است.

فیلترهای جست‌وجو و پیش‌نمایش"

با استفاده از فیترهای جست‌وجو مانند نوع، تاریخ، اندازه، مالک فایل، فایلها را در مرورگر خود بیابید و مشاهده کنید.

فایلها را به آسانی به اشتراک بگذارید

با استفاده از لینک‌های به اشتراک‌گذاری یا الصاق مستقیم به ایمیل، فایلها و پوشه‌ها را با دوستان و همکاران خود در اینترنت به اشتراک بگذارید.

ویرایشگر متن

فایلهای متنی ساده را به صورت مستقیم در DSM باز کرده و تغییر دهید. Character encoding (ساختار نویسه) را تغییر دهید، انواع فایل را تشخیص دهید و هایلایت‌های متفاوت را مشاهده کنید.

اعتماد و امنیت

از به اشتراک‌گذاری امن فایلها با پشتیبانی از HTTPS، لینک‌های به اشتراک‌گذاری دارای رمز عبور و تاریخ انقضاء اطمینان حاصل کنید.

در سرورهای از راه دور به فایلها دسترسی داشته باشید

پوشه‌هایی را جهت تمرکز دسترسی به فایل در سرورهای از راه دور قرار دهید، یا از درایوهای مجازی با پشتیبانی از حداکثر 16 فایل ISO به صورت هم‌زمان استفاده کنید که نصب‌ دسته‌ای فایلها را تسریع و تسهیل می‌کنند.

ذخیره‌سازی ابری

File Station را می‌توان به عنوان یک کلاینت هوشمند ابری جهت مرور و دانلود داده‌ها ذخیره‌شده در حسابهای ابری عمومی خود مانند Dropbox، Box، Google Drive و OneDrive استفاده کرد؛ مانند اینکه آنها در کامپیوتر شما ذخیره شده‌اند.

ویندوز، مک و لینوکس

به‌ اشتراک‌گذاری یکپارچه و سازگار در میان سیستم‌های‌ عامل

DiskStation با پشتیبانی از پروتکل شبکه‌ای جامع شامل FTP، SMB2، SMB3 (رمزگذاری)، AFP، NFS و WebDAV، از به اشتراک‌گذاری یکپارچه فایلها در میان سیستم‌های عامل ویندوز، مک و لینوکس اطمینان حاصل می‌کند. تمام پروتکلهای مورد درخواست شما را پوشش می‌دهیم. به سادگی به DiskStation خود متصل شوید، مانند اینکه به یک درایو محلی شبکه وصل می‌شوید.

با ویژگی Recycle Bin، نگران از دست دادن فایلها نباشید. سیاستهای پیشرفته نگه‌داری این امکان را فراهم می‌کند که تصمیم بگیرید کدام فایلها طبق زمان حذف، انداز یا نوع فایل، به صورت دائمی حذف شوند. ویژگی Recycle Bin در AFP، SMB، DiskStation و WebDAV پشتیبانی می‌شود.

FTP, WebDAV, CalDAV & CardDAV

امکانات بیشتر به اشتراک‌گذاری و هم‌زمان‌سازی فایلها

در دنیای پیوسته امروزی، کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک نیازمند انتقال فایلها به مشتریان دور، دسترسی سریع به اسناد در زیرساخت مشترک یا هم‌زمان‌سازی داده‌ها با برنامه‌های متفاوت هستند. DSM، پشتیبانی متنوعی برای هر گونه پروتکل شبکه‌ای مورد نیاز شما را فراهم می‌کند.

FTP

اگر نیازمند به اشتراک‌گذاری فایلهای بزرگ در اینترنت هستید، FTP راه‌حلی جاافتاده و کارآمد است. با میزبانی سرور FTP خود یا اتصال به یک سرور FTP دیگر به دانلود آسان فایلها به صورت مستقیم در DiskStation خود بپردازید. تنظیمات پیشرفته مانند کنترل پهنای باند و SSL/TLS سرویس روان و امن را تضمین می‌کند.

WebDAV

با استفاده از برنامه‌های WebDAV مانند Windows Explorer، Mac OS Finder یا Linux File Browser، از راه دور فایلهای ذخیره‌شده را ویرایش و مدیریت کنید.

CalDAV

به منظور هم‌زمان‌سازی تقویم‌ها و وظایف با برنامه‌های CalDAV مورد علاقه خود مانند iCal در سیستم عامل مک، آیفون یا آی‌پد، میزبان سرور شخصی CalDAV خود باشید.

CardDAV

داده‌ها تماسی را بر روی DiskStation یا برنامه‌های متفاوت CardDAV خود مانند سیستم‌ عامل اپل، سیستم عامل مک، جی‌میل و سایر برنامه‌های متمرکز و هم‌زمان‌سازی ک