Synology Data Safety |امنیت داده ها با سینولوژی
synology,سینولوژی,Data Safety,امنیت داده ها
هم از کار افتادن سخت‌افزاری و هم حملات مخرب از اینترنت می‌توانند دسترسی به دارایی‌های ضروری دیجیتالی را مختل کنند. در کسب‌وکارهایی که ارائه خدمات شبانه‌روزی حائز اهمیت است، DSM معیارهای پیشرفته با دسترسی بالا و امنیتی را جهت محافظت از شما در برابر خرابی غیر منتظره سرور و فقدان داده‌ها ارائه می‌کند.
   

امنیت داده‌ها

هم از کار افتادن سخت‌افزاری و هم حملات مخرب از اینترنت می‌توانند دسترسی به دارایی‌های ضروری دیجیتالی را مختل کنند. در کسب‌وکارهایی که ارائه خدمات شبانه‌روزی حائز اهمیت است، DSM معیارهای پیشرفته با دسترسی بالا و امنیتی را جهت محافظت از شما در برابر خرابی غیر منتظره سرور و فقدان داده‌ها ارائه می‌کند.

دسترسی بالای Synology (SHA)

تضمین دوام کسب‌وکار

در اقتصاد رقابتی جهانی امروزه، آفلاین بودن خدمات ضروری بسیاری از سازمانها حتی برای یک بازه زمانی کوتاه امکان‌پذیر نیست. فناوری پیشرفته دسترسی بالای Synology (SHA)، آنلاین بودن خدمات را با ترکیب سرور فعال و منفعل در یک بسته را که سرور دوم همیشه منعکس‌کننده سرور اول است، تضمین می‌کند. در صورت خرابی سرور فعال، سرور منفعل به صورت خودکار آغاز به کار کرده و کنترل امور را بر عهده می‌گیرد. کاربران می‌توانند به دسترسی خود به فایلها و خدمات DSM از سرور پشتیبان ادامه دهند؛ انگار نه انگار که اتفاقی روی داده است. در این حین، این امر زمان بیشتری را جهت تعمیر یا جایگزینی سخت‌افزار مشکل‌دار برای پرسنل فناوری اطلاعات فراهم می‌کند.

Please refer to the dedicated Synology High Availability page for more details.

Security Advisor

متخصص امنیت شخصی شما

کنترل مجدد تنظیمات سیستم برای حفره‌های امنیتی احتمالی امری طاقت‌فرساست، و اغلب، غیر عملی یا برای کاربران معمولی بسیار پیچیده است. Security Advisor اسکن‌های منظم را جهت اصلاح مشکلات موجود انجام داده و به تعامل با چالشهای جدید امنیتی در زمان ظهور آنها می‌پردازد.

برنامه‌های مخرب را حذف کنید

برنامه‌هایی را که منجر به آثار معکوس می‌شوند، شناسایی و حذف کنید؛ با این کار سیستم خود را از هر گونه نرم‌افزار زیان‌آور پاکسازی می‌کنید.

رمزهای عبور ضعیف را پیدا کنید

قدرت رمزهای عبور کاربران را در مقایسه با رمزهایی که مکررا استفاده می‌شوند، بیازمایید و با شناسایی رمزهای ضعیف‌تر، آنها را تغییر دهید.

تنظیمات سیستم را بررسی کنید

معیارهای امنیتی ضروری شامل فایروال، محافظت از رد خدمت، و انسداد خودکار آی‌پی را جهت اطمینان از اجرای مناسب بررسی کنید.

تنظیمات شبکه را امن کنید

بررسی کنید که آیا خدمات آسیب‌پذیر احتمالی که باید تنها به دسترسی داخلی محدود شده باشند، مانند به اشتراک‌گذاری SMB، به دنیای بیرون باز هستند یا خیر.

به‌روز باشید

مطمئن شوید که جدیدترین نسخه نرم‌افزار DSM نصب شده است، که سیستم شما را با به‌روزترین سلاح جهت دفع مهاجمین دیجیتالی تجهیز می‌کند.

امنیت شبکه

امنیت مورد نیاز در اینترنت

اتصال NAS به اینترنت، سهولت و امکانات آن را به شدت افزایش می‌دهد، ولی باید در محافظت از آن در برابر حملات بیرونی احتیاط کرد. با DSM می‌توانید از تلاشهای غیر معمول جهت ورود به NAS خود به روشی با قابلیت تغییر فراوان جلوگیری کنید.

Firewall

Customize which IP addresses may connect to specific services or network ports on your DiskStation - configurable even based on the IP address's geological origin.

Denial-of-service prevention

Block DoS attacks from the Internet without interfering with legitimate traffic. Human users may still access data or applications hosted on the server.

IP Auto Block

DSM can automatically block the IP address of clients who fails to log in after a specified number of times. Administrators can also set up block or allow lists to better control which IP addresses can access system resources.

Service-interface binding

Determine which services can be accessed through which network interfaces, ensuring the security of sensitive applications as well as bandwidth for critical services.

Additional Security Measures

Comprehensive safeguards against intrusion

No matter where businesses store their sensitive files, malicious parties always attempt to exploit the system’s weaknesses and acquire such data. To address this, Synology has developed a multitude of enhancements to ensure the most secure DSM environment.

رمزگذاری AES

الگوریتم پیشرفته رمزگذاری پوشه‌های به اشتراک گذارده‌شده در هارد شما را بسیار محرمانه نگه می‌دارد – که از دسترسی دیگران به محتوای آنها بدون کلید شخصی شما جلوگیری می‌کند. انتقال داده‌ها در انترنت را نیز می‌توان رمزگذاری کرد، بنابراین، امنیت شما در زمان دسترسی به خدماتی مانند File Station، FTP، SMB3 و WebDAV حفظ می‌شود.

آنتی‌ویروس

Antivirus Essential توسعه‌یافته توسط Synology را به صورت رایگان نصب کنید، یا برای اطمینان خاطر بیشتر و رعایت انطباق با قواعد، بسته را از رهبر صنعت، McAfee، خریداری کنید.

سطح اعتماد بسته‌ها

سطح اعتماد را در Package Center جهت اجتناب از نصب بسته‌ها از منابع غیرمعتمد تغییر دهید، که NAS شما را از بسته‌های فایلهای ناشناخته یا دستکاری‌شده محافظت می‌کند.

AppArmor

یک افزایش در سطح هسته‌ای که مجموعه منابع سیستمی در دسترس هر برنامه را محدود می‌کند، که آنها را در برابر حملات مخرب جهت استفاده از هر برنامه‌ای محافظت می‌کند.

تائید دو مرحله‌ای

با رمز عبور 6 رقمی یکبار مصرفی (OTP) که در دستگاههای موبایل شما ایجاد می‌شود، علاوه بر نام کاربری و رمز عبور معمول خود، از ورود دیگران به حساب DSM خود جلوگیری کنید.